poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Sny mogą mieć zaskakującą treść

W snach nie istnieją ograniczenia, które występują w rzeczywistości. Można doznawać niepowtarzalnych wrażeń i przeżyć. Przykładem jest sen, który przyśnił mi się wiele lat temu. Krótki opis tego snu znajduje się poniżej.

Wiele lat temu, wkrótce po moich piętnastych urodzinach miałem dziwny sen. Śniło mi się, że położyłem się spać mając jedenaście lat, a obudziłem się jako piętnastolatek. Kiedy spałem funkcjonowało w rzeczywistości moje ciało fizyczne wraz z dokładną kopią mojego umysłu, a moja świadomość znalazła się poza ciałem. Budząc się śniłem o tym, że jestem starszy o cztery lata i, że w międzyczasie wiele się zmieniło w moim życiu, lecz aż tak dużo nie straciłem, ponieważ po moim obudzeniu nabyta wiedza i istotne doświadczenia, powoli, ale płynnie integrowały się z moją świadomością. Podczas tego snu moja świadomość była wyłączona, a mój umysł przyjmował treść snu za rzeczywistość. Sen ten wywował na mnie ogromne wrażenie. Aż do dziś pozostał w mojej pamięci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje pisanie

Lubię tworzyć teksty, a jeszcze bardziej uwielbiam być publikowanym. Radości ogromnej dodaje mi do tego otrzymana za publikację gratyfika...